Atribuită Cumpărare directă

Vaselina Castrol Spheerol EPL 2

Număr anunț
DA32837180
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
CASSOL RO SRL (CUI 9613173)
Cod CPV
09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585,36 RON
Valoare atribuită
585,36 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,36 RON

din 585,36 RON estimat