Atribuită Cumpărare directă

FIERASTRAU JAPONEZ CU PANZA DUBLA 253mm

Număr anunț
DA32837787
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
43812000-8 · Echipament de taiere cu ferastraul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633,20 RON
Valoare atribuită
633,20 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633,20 RON

din 633,20 RON estimat