Atribuită Cumpărare directă

Pachet alimentar Carne - COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA ELENA DOAMNA

Număr anunț
DA32837969
Autoritate contractantă
Colegiul de Industrie Alimentara "Elena Doamna (CUI 3126616)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665,36 RON
Valoare atribuită
665,36 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665,36 RON

din 665,36 RON estimat