Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta IT si posta electronica Google Workspace Cloud

Număr anunț
DA32839619
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
ASRR DATA SYSTEM SRL (CUI 36846524)
Cod CPV
48825000-7 · Servere web (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.117 RON
Valoare atribuită
5.117 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.117 RON

din 5.117 RON estimat