Atribuită Cumpărare directă

Elab. studii specifice, taxe, avize și acorduri pt. obiectivul Amenajare unor platf. de compostare

Număr anunț
DA32840736
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
EVALPROTEH SRL (CUI 8778637)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.621 RON
Valoare atribuită
54.621 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.621 RON

din 54.621 RON estimat