Atribuită Cumpărare directă

Furnizare recipiente de unica folosinta pt hrana asistatilor de la Cantina de Ajutor Social Radauti

Număr anunț
DA32842395
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950,14 RON
Valoare atribuită
950,14 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950,14 RON

din 950,14 RON estimat