Atribuită Cumpărare directă

LICHID DE SPALAT PARBRIZE ANTI-INSECTE DE VARA BIDON 5 LITRI / SOLUTIE PARBRIZ VARA 5 LT.

Număr anunț
DA32843687
Autoritate contractantă
INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,70 RON
Valoare atribuită
296,70 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,70 RON

din 296,70 RON estimat