Atribuită Cumpărare directă

C13S051230 DRUM (100000 PAG ) COMPATIBIL EPSON WORKFORCE AL-M 400

Număr anunț
DA32846663
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,59 RON
Valoare atribuită
369,59 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,59 RON

din 369,59 RON estimat