Atribuită
Cumpărare directă
Remedieri bucle defecte ( conform nota de constatare 3230/05.04.2022)
- Număr anunț
- DA32846752
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX COMPUTERS SRL (CUI 14233804)
- Cod CPV
- 31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.850 RON
- Valoare atribuită
- 14.850 RON
- Data publicării
- 21.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.