Atribuită Cumpărare directă

Spectacol pentru copii - Teatru cu Păpuși - „CARTEA JUNGLEI”

Număr anunț
DA32846778
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI 2503378)
Furnizor / câștigător
YUHUU LAND S.R.L. (CUI 40362158)
Cod CPV
92312110-5 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,57 RON
Valoare atribuită
1.428,57 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,57 RON

din 1.428,57 RON estimat