Atribuită Cumpărare directă

Masina de tocat carne, din inox, 150-250kg/h

Număr anunț
DA32847828
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
NEW HORECA S.R.L. (CUI 42132627)
Cod CPV
39312100-3 · Dispozitive de taiat carnea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.941 RON
Valoare atribuită
3.941 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.941 RON

din 3.941 RON estimat