Atribuită Cumpărare directă

TEFAL UltraGliss Plus FV6820E0, 2800W, 260g/min, 270ml, talpa Durilium AirGlide, visi

Număr anunț
DA32848075
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PINOCHIO ZALAU (CUI 32108028)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,94 RON
Valoare atribuită
249,94 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,94 RON

din 249,94 RON estimat