Atribuită Cumpărare directă

Furnizare echipament de protectie DS OLT 2023-2

Număr anunț
DA32848429
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.382 RON
Valoare atribuită
3.382 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.382 RON

din 3.382 RON estimat