Atribuită Cumpărare directă

Pachet legislativ AUTO obligatoriu

Număr anunț
DA32849162
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,63 RON
Valoare atribuită
138,63 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,63 RON

din 138,63 RON estimat