Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanță și management in vederea obținerii unei finanțări

Număr anunț
DA32849326
Autoritate contractantă
COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
Furnizor / câștigător
RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat