Atribuită Cumpărare directă

LUCRARII RENOVARE

Număr anunț
DA32849593
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADAM MULLER GUTTENBRUNN ZABRANI (CUI 29049967)
Furnizor / câștigător
HIDRALTIN BRANSAMENTE S.R.L. (CUI 45556465)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.594,56 RON
Valoare atribuită
38.594,56 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.594,56 RON

din 38.594,56 RON estimat