Atribuită Cumpărare directă

Oferta CASCO + RCA Serviciul Public Judetean Salvamont CUI 15802142

Număr anunț
DA32849789
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.929,66 RON
Valoare atribuită
17.929,66 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.929,66 RON

din 17.929,66 RON estimat