Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator xerox

Număr anunț
DA32849823
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
DOVALI SRL (CUI 5446250)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.047 RON
Valoare atribuită
7.047 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.047 RON

din 7.047 RON estimat