Atribuită Cumpărare directă

Servicii sanitar-veterinare pentru cainii comunitari si cei fara stapan, pentru o perioada de 1 an

Număr anunț
DA32850629
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
CABINET MEDICAL-VETERINAR MIHAI V. GHEORGHE-LUCIAN (CUI 44282922)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat