Atribuită Cumpărare directă

45862815 CARTUS TONER MAGENTA (10000 PAG) ORIGINAL OKI MC870, MC873, MC873DN, MC873DNC, MC873DNCT,

Număr anunț
DA32850841
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,78 RON
Valoare atribuită
612,78 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,78 RON

din 612,78 RON estimat