Atribuită Cumpărare directă

Sistem PC Printfleet i5-11400 2.6 GHz, 16 GB RAM, 480 GB SSD

Număr anunț
DA32850875
Autoritate contractantă
S.C. AQUACARAS S.A. (CUI 16868757)
Furnizor / câștigător
PRINTFLEET S.R.L. (CUI 43257769)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat