Atribuită Cumpărare directă

copac fetru

Număr anunț
DA32850877
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA (CUI 19127987)
Furnizor / câștigător
NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI 29888330)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,84 RON
Valoare atribuită
179,84 RON
Data publicării
21.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,84 RON

din 179,84 RON estimat