Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție servicii de formare profesională pentru 5 angajați
- Număr anunț
- DA32851589
- Autoritate contractantă
- Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
- Furnizor / câștigător
- FUNDATIA INSTITUTUL NATIONAL DE STUDII SI CERCETARI ÎN ADMINISTRATIA PUBLICA (CUI 38527696)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.550 RON
- Valoare atribuită
- 15.550 RON
- Data publicării
- 22.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.