Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare roata pivotanta + accesorii auto

Număr anunț
DA32852324
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
771,32 RON
Valoare atribuită
771,32 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

771,32 RON

din 771,32 RON estimat