Atribuită Cumpărare directă

achizitie carne pui

Număr anunț
DA32852893
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni (CUI 18252337)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,75 RON
Valoare atribuită
419,75 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,75 RON

din 419,75 RON estimat