Atribuită Cumpărare directă

Electrozi sudura ESE-R invelis-rutilic (AWS E6013) 3.2x350mm 5.0kg ENERGO ZZ

Număr anunț
DA32852915
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,17 RON
Valoare atribuită
199,17 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,17 RON

din 199,17 RON estimat