Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in management de proiect pentru obiectivul finantat prin PNI Anghel Saligny

Număr anunț
DA32854439
Autoritate contractantă
COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
Furnizor / câștigător
VERTEX POWER SRL (CUI 37962411)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.159 RON
Valoare atribuită
36.159 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.159 RON

din 36.159 RON estimat