Atribuită Cumpărare directă

50 cosuri de gunoi stradale cu scrumieră și capac protector și 50 banci parc cu cotiere de 180 cm

Număr anunț
DA32855084
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
MOBILCONF ADRIANA SRL (CUI 33226692)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.700 RON
Valoare atribuită
58.700 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.700 RON

din 58.700 RON estimat