Atribuită Cumpărare directă

Inchiriat autobasculanta 40tone

Număr anunț
DA32855633
Autoritate contractantă
COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
Furnizor / câștigător
BAUTEC SRL (CUI 15191790)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.200 RON

din 25.200 RON estimat