Atribuită Cumpărare directă

NOPTIERE L=40 H=45 I=40 CU SERTAR CU YALA- CRRN LUGOJ

Număr anunț
DA32856707
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MOBILA RADULESCU SRL (CUI 38157763)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.058,88 RON
Valoare atribuită
7.058,88 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.058,88 RON

din 7.058,88 RON estimat