Atribuită Cumpărare directă

Banda izolatoare PVC, rola 20 m, rosu; Banda hartie adeziva mascare, 50 mm x 50 ml

Număr anunț
DA32857157
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
31340000-1 · Accesorii de cablu, izolate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,10 RON
Valoare atribuită
616,10 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

616,10 RON

din 616,10 RON estimat