Atribuită Cumpărare directă

R 4280/21.03.2023 -LAME CUTTER LC-187 18 MM 60C 7 SECTOARE SET 10 BUCATI ENERGO ZZ

Număr anunț
DA32858279
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,03 RON
Valoare atribuită
30,03 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,03 RON

din 30,03 RON estimat