Atribuită Cumpărare directă

Trafalet cu rezerva Hardy Hardstar, poliamida, 2 x 10 cm, D 15 mm

Număr anunț
DA32858967
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,60 RON
Valoare atribuită
125,60 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,60 RON

din 125,60 RON estimat