Atribuită Cumpărare directă

Masti laringiene I-GEL si sonde IOT

Număr anunț
DA32862227
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33171210-4 · Masca de reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.090 RON
Valoare atribuită
9.090 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.090 RON

din 9.090 RON estimat