Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT SUPRAFETE CU PULVERIZATOR GREEN TONIC DR.MAYER 1L

Număr anunț
DA32862494
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829,29 RON
Valoare atribuită
829,29 RON
Data publicării
22.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

829,29 RON

din 829,29 RON estimat