Atribuită Cumpărare directă

referat nr.3121,poz 3 Butelie

Număr anunț
DA32864159
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
24112100-3 · Dioxid de carbon (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.889 RON
Valoare atribuită
1.889 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.889 RON

din 1.889 RON estimat