Atribuită
Cumpărare directă
Hub Hama 4 porturi USB 3.2 Gen 1,5 Gbit/s, incl. adaptor USB-C
- Număr anunț
- DA32864613
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,72 RON
- Valoare atribuită
- 127,72 RON
- Data publicării
- 23.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.