Atribuită Cumpărare directă

STUDIU PREFEZABILITATE - CLADIRE CORP NOU - SPITALUL SF LUCA

Număr anunț
DA32864627
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
ACRON ACT SRL (CUI 12616714)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat