Atribuită Cumpărare directă

serviciu mentenanta externalizata - reparatie

Număr anunț
DA32866353
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
AUTOKLASS CENTER SRL (CUI 15134434)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
819,32 RON
Valoare atribuită
819,32 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

819,32 RON

din 819,32 RON estimat