Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica-piste biciclete

Număr anunț
DA32866525
Autoritate contractantă
Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
Furnizor / câștigător
COOL CLC S.R.L. (CUI 43750936)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.751,25 RON
Valoare atribuită
71.751,25 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.751,25 RON

din 71.751,25 RON estimat