Atribuită Cumpărare directă

Europubela 120L, Panou semnalizator podea umeda, DISPENSER HARTIE ZZ

Număr anunț
DA32867310
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.935 RON
Valoare atribuită
3.935 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.935 RON

din 3.935 RON estimat