Atribuită Cumpărare directă

DVD cu plic

Număr anunț
DA32867539
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,50 RON
Valoare atribuită
115,50 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,50 RON

din 115,50 RON estimat