Atribuită Cumpărare directă

Instalare stații de încărcare electrică auto

Număr anunț
DA32868159
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
NETLAND NETWORK S.R.L. (CUI 40507593)
Cod CPV
42418910-1 · Echipament de incarcare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960 RON
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON

din 1.960 RON estimat