Atribuită Cumpărare directă

BOILER ELECTRIC GRADINITA 56

Număr anunț
DA32868728
Autoritate contractantă
Gradinita cu PP Camil Ressu (CUI 29095289)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42161000-5 · Boilere de apa calda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,12 RON
Valoare atribuită
504,12 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,12 RON

din 504,12 RON estimat