Atribuită Cumpărare directă

Suflanta aer, LittleDomi, pentru Indepartare Praf PC, Aer Conditionat, Tasatura, Jaluzele, Canapea

Număr anunț
DA32869647
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,71 RON
Valoare atribuită
385,71 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
27.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,71 RON

din 385,71 RON estimat