Atribuită Cumpărare directă

Utilizare soft informatic pentru casierie la gradinite - "SOFIGRAD

Număr anunț
DA32869739
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 (CUI 4323454)
Furnizor / câștigător
EXCEL INF SRL (CUI 10860312)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat