Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de revizie tehnică anuală, la autospeciala pirotehnică marca IVECO 55 W, aflată în garanție
- Număr anunț
- DA32871244
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
- Furnizor / câștigător
- AIC SERVICE NETWORK S.R.L. (CUI 41443714)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.555,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.555,89 RON
- Data publicării
- 23.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.