Atribuită Cumpărare directă

Palnie Squibb (conica) de separare, realizata din sticla borosilicata 3.3, 250 ml, slif NS 29/32

Număr anunț
DA32871653
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,90 RON
Valoare atribuită
185,90 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,90 RON

din 185,90 RON estimat