Număr anunț
DA32871716
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI 15957120)
Cod CPV
15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,82 RON
Valoare atribuită
323,82 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
24.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,82 RON

din 323,82 RON estimat