Atribuită Cumpărare directă

Servicii intocmire DALI cf HG 907/2016 pentru CF 145199_21.12.22- ITS/TIC -PNRR

Număr anunț
DA32872579
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
VECTOR CONSULT ASD SRL (CUI 28192658)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.167,74 RON
Valoare atribuită
97.167,74 RON
Data publicării
23.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.167,74 RON

din 97.167,74 RON estimat